Disting

Zapraszamy do zapoznania się z konstrukcją drzwi stalowo-drewnianych Disting. Mogą tu Państwo poznać szczegóły ich budowy oraz zobaczyć najważniejsze elementy wyposażenia w przybliżeniu. Przypominamy, że wyposażenie może być modyfikowane i dostosowywane do Państwa potrzeb. Skrzydła dostępne są wyłącznie w grubości 68 mm.

Konstrukcja drzwi standard, z zamkiem trójbolcowym
Drzwi Disting w standardzie dostępne są z dwoma zamkami trójbolcowymi oraz niskim progiem, którego wysokość wynosi 18 mm. W tej konfiguracji dostępne są wszystkie modele drzwi.

Konstrukcja drzwi z zamkiem listwowym
Wybrane modele drzwi Disting mogą zostać zamówione w wersji z zamkiem listwowym. Pozwala on – po przekręceniu klucza w zamku dolnym – na zaryglowanie drzwi w aż trzech punktach. Drzwi wyposażone są także w dodatkowy zamek górny, trójbolcowy. Szczegóły u sprzedawców oraz w katalogu Disting.

Przekrój poprzeczny drzwi z zamkiem listwowym jest identyczny, jak dla drzwi z zamkiem trójbolcowym. Zaprezentowaliśmy go wyżej. Zwracamy uwagę, że drzwi z zamkiem listwowym – z uwagi na ich konstrukcję – nie skracamy.

Konstrukcja drzwi z wysokim progiem/drzwi skracanych
Drzwi skracane, o niestandardowej wysokości, oferowane są z tzw. wysokim progiem. (Szczegóły dotyczące możliwości skracania drzwi opisane są w katalogu Disting.) Na Państwa życzenie próg ten może zostać zainstalowany także w drzwiach o typowej wysokości.

ZOBACZ KATALOG