Profil Perfectline
Klasa „A”, 5-komorowy, 70 mm

Nowoczesne okna w systemie Perfectline już w wersji podstawowej mają specjalne stalowe zbrojenie w skrzydłach i ościeżnicach, System VEKA Perfectline oferuje coś więcej – możliwość głębszego osadzenia i montażu szyb antywłamaniowych. Dodatkowo, okna wykonane z profili VEKA Perfectline mogą być wyposażone w okucia antywłamaniowe i klamki z blokadami, dzięki którym dom staje się bezpieczniejszy.

System VEKA Perfectline zakwalifikowane są do profili okiennych Klasy A. Wyróżniają się one 3mm grubością ścianek zewnętrznych oraz obecnością komór wewnętrznych, których szerokość przekracza 5mm.

Im większa powierzchnia okna, tym więcej światła w domu. Wiąże się to jednak z ryzykiem znacznych strat ciepła. Dlatego dobre okna myszą izolować tak, by w domu było przyjemnie zarówno podczas największych upałów, jak i siarczystych mrozów. Dzięki lepszej izolacji termicznej, którą gwarantuje zastosowanie systemu pięciokomorowego, Veka Perfectline jest idealnym rozwiązaniem. Okna VEKA Perfectline skutecznie ograniczą straty ciepła w budynku, co pozwoli zmniejszyć wydatki na ogrzewanie.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w ulotce VEKA Perfectline dostępnej poniżej.

POBIERZ ULOTKĘ